Koen Vanmechelen - Feeding chicken

Koen Vanmechelen - Feeding chicken kopen? Bied vanaf 600!
Koen Vanmechelen - Feeding chicken kopen? Bied vanaf 600!Koen Vanmechelen - Feeding chicken kopen? Bied vanaf 600!Koen Vanmechelen - Feeding chicken kopen? Bied vanaf 600!Koen Vanmechelen - Feeding chicken kopen? Bied vanaf 600!Koen Vanmechelen - Feeding chicken kopen? Bied vanaf 600!
  • Koen Vanmechelen (1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2013
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Koen Van Mechelen (Sint-Truiden, 1965).
Gemaakt als deelname aan de “museum to scale” tentoonstelling Bij Ronny Van de Velde galerij uit 2013
Gesigneerd op achterzijde
Uitgifte uit 2013 op 75ex. 70 x 50 cm
Niet genummerde kopie voor de kunstenaar.
In perfecte staat
Met certificaat
Barth lijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hulshout / kalmthout, België
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 20,00
Naar Nederland € 30,00

Koen Vanmechelen (1965)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Olivier1976
Lid sinds 2021
0 verkochte items
93 cm
73 cm
70 cm
50 cm
Starttijd23-4-2021 om 20:18
Eindtijd2-5-2021 om 19:50
Openingsbod € 600
ObjectlocatieHulshout / Kalmthout,  België