Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50.2 x 70.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 25-2-2024 om 15:06 |
Eindtijd | 5-3-2024 om 19:37 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |