Leni Rienks - Botter voor de haven. - Verkocht

Leni Rienks - Botter voor de haven. kopen? Bied vanaf 40!
Leni Rienks - Botter voor de haven. kopen? Bied vanaf 40!Leni Rienks - Botter voor de haven. kopen? Bied vanaf 40!Leni Rienks - Botter voor de haven. kopen? Bied vanaf 40!Leni Rienks - Botter voor de haven. kopen? Bied vanaf 40!Leni Rienks - Botter voor de haven. kopen? Bied vanaf 40!Leni Rienks - Botter voor de haven. kopen? Bied vanaf 40!Leni Rienks - Botter voor de haven. kopen? Bied vanaf 40!Leni Rienks - Botter voor de haven. kopen? Bied vanaf 40!
  • Leni Rienks (1914-2014)
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
Lijst59 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Leni Rienks .

Doek en lijst zijn in goede conditie Het werk heeft een kleine restauratie

Leni Rienks (1914-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Bertvee
FA. (4)

Lid sinds 2017
106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
44 cm
59 cm
35 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-01-2020 om 21:26
Eindtijd:23-01-2020 om 18:04
JPBayley
23 jan. / 16:56
€ 35