Dit kunstwerk is een ets / aquatint met de titel "Margherita Italia", uit welk jaar dit werk precies komt is onbekend en is gesigneerd met potlood. Het heet een aluminium lijst zonder glas.
Leo van Sluis was een Nederlandse kunstenaar die bekend werd om zijn unieke stijl en visuele poëzie. Hij was een veelzijdig kunstenaar die werkte in verschillende mediums, waaronder schilderkunst, tekenkunst, fotografie en film.
Van Sluis begon zijn carrière in de jaren 70 en werd snel erkend als een belangrijke kunstenaar in Nederland. Zijn werk was vaak geïnspireerd door de natuur en de nadruk lag op de verbeelding en de emotie die daarin te vinden was. Zijn stijl was uniek en verfijnd, en hij was bekend om zijn subtiele aanpak en zijn vermogen om kleur en vorm op een intrigerende manier te combineren.
Een van de meest opvallende kenmerken van het werk van Van Sluis was zijn vermogen om de schoonheid te vinden in de kleine dingen in het leven. Hij concentreerde zich op het weergeven van details die andere kunstenaars vaak over het hoofd zagen, en creëerde zo beelden die vol emotie en verbeeldingskracht zaten.