Een winterlandschap met een boerderij en hooischelven, gelegen aan een rivier. De locatie is waarschijnlijk in de omgeving van Hilversum, waar Lion Schulman toentertijd heeft gewoond. Op basis van het spieraam is de datering 4e kwartaal 19e eeuw of 1ste kwartaal 20ste eeuw.
Het schilderij is in een goede staat. De lijst is ook in een goede staat met gebruikssporen.
Het schilderij wordt goed verpakt met bescherming van de lijst en verzekerd/aangetekend verstuurd. Ook kan het schilderij worden opgehaald.
Goed
Het schilderij verkeerd in een goede staat. Dit betekend dat het niet is beschadigd, niet is gerestaureerd en geen craquelure heeft.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lisse, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00