Lion Schulman - Winterlandschap met een boerderij en hooischelven - Verkocht

Lion Schulman - Winterlandschap met een boerderij en hooischelven kopen? Bied vanaf 100!

Lion Schulman - Winterlandschap met een boerderij en hooischelven kopen? Bied vanaf 100!Lion Schulman - Winterlandschap met een boerderij en hooischelven kopen? Bied vanaf 100!Lion Schulman - Winterlandschap met een boerderij en hooischelven kopen? Bied vanaf 100!Lion Schulman - Winterlandschap met een boerderij en hooischelven kopen? Bied vanaf 100!Lion Schulman - Winterlandschap met een boerderij en hooischelven kopen? Bied vanaf 100!
  • Lion Schulman (1851-1943)
Type kunstwerkSchilderij
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen28.5 x 36.3 cm (h x b)
Incl. lijst34.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een winterlandschap met een boerderij en hooischelven, gelegen aan een rivier. De locatie is waarschijnlijk in de omgeving van Hilversum, waar Lion Schulman toentertijd heeft gewoond. Op basis van het spieraam is de datering 4e kwartaal 19e eeuw of 1ste kwartaal 20ste eeuw.

Het schilderij is in een goede staat. De lijst is ook in een goede staat met gebruikssporen.

Het schilderij wordt goed verpakt met bescherming van de lijst en verzekerd/aangetekend verstuurd. Ook kan het schilderij worden opgehaald.
Het schilderij verkeerd in een goede staat. Dit betekend dat het niet is beschadigd, niet is gerestaureerd en geen craquelure heeft.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lisse, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00

Lion Schulman (1851-1943)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstzinnig62
Lid sinds 2021
11 verkochte items
42.5 cm
34.5 cm
36.3 cm
28.5 cm

ObjectlocatieLisse,  Nederland
Starttijd26-5-2021 om 14:12
Eindtijd10-9-2021 om 21:46