Curiosa - Lot van 2 items; Krijger en paard - Verkocht

Curiosa - Lot van 2 items; Krijger en paard kopen? Bied vanaf 1!
Curiosa

Curiosa - Lot van 2 items; Krijger en paard kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Lot van 2 items; Krijger en paard kopen? Bied vanaf 1!
  • Curiosa
Type kunstwerkCuriosa
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen45 x 16 cm (h x b)
GemerktOngemerkt
Gispen Chinese krijger en paard.
2 items.
Beschadiging aan de voet van Krijger
Paard mist een oor
maten paard: 30 x 30 cm
Beschadiging aan de voet. Paard mist een oor
Binnen Nederland € 11,00

Curiosa

Geplaatst door  Renee
946 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
16 cm
45 cm