Curiosa - Lot van 2 items; Krijger en paard - Verkocht

Curiosa - Lot van 2 items; Krijger en paard kopen? Bied vanaf 1!
Curiosa - Lot van 2 items; Krijger en paard kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Lot van 2 items; Krijger en paard kopen? Bied vanaf 1!
  • Curiosa
TypeCuriosa
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen45 cm x 16 cm (h x b)
GemerktOngemerkt
Gispen Chinese krijger en paard.
2 items.
Beschadiging aan de voet van Krijger
Paard mist een oor
maten paard: 30 x 30 cm

Beschadiging aan de voet. Paard mist een oor

Curiosa

Alle items van deze designer (2)
Geplaatst door  Renee
FA. (51)

2789 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
16 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-12-2020 om 14:45
Eindtijd:03-01-2021 om 12:20
Biedingen (4)
obvious
31 dec. / 12:53
€ 10
gelukzoeker
31 dec. / 12:41
€ 5
obvious
31 dec. / 12:03
€ 3
gelukzoeker
31 dec. / 10:16
€ 1