Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles

Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!
Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!Lothar Baumgarten - Gesigneerd en genummerd – Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles kopen? Bied vanaf 390!
  • Lothar Baumgarten (1944)
Type kunstwerkVinyl
Jaartal2009
TypeOverig
StijlNon-Music
UitgaveOverig
Lothar Baumgarten – Ingelijste Print + CD Box + Boek Seven Sounds / Seven Circles -

Gesigneerd en genummerd !
Set van 3 bijzondere items

1. Exclusieve print Seven Sounds / Seven Circles
Gesigneerd en genummerd - op de achterkant
Ingelijst in een op maat gemaakte zwart houten lijst
Voorzien van uv-werend plexiglas
Maat lijst 122.5 x 23 cm
Limited edition van 100

2. CD Box even Sounds / Seven Circles - Mohicanituk I, II, III, IV, V, VI, VII
Gesigneerd en genummerd !
Dit kunstenaarsboek bevat zeven cd's die de audiobegeleiding vormden bij de tentoonstelling van de Duitse conceptuele kunstenaar Lothar Baumgarten in 2009 in het Kunsthaus Bregenz in Oostenrijk.
Elke CD bevat een uur aan audio die is opgenomen op een afgelegen schiereiland in de Hudson River, waarbij het gegil en gekwaak van de inheemse fauna wordt onderbroken door af en toe een Amtrak-trein.
Het boek opent met foto's en een essay van de kunstenaar.
Limited edition van 100 gesigneerde exemplaren

3. Gesigneerd Boek – Seven Sounds / Seven Circles
Gesigneerd !
Deze monografie is een compendium van het werk en artistieke denken van Lothar Baumgarten. In vier essays worden de verschillende essentiële aspecten van zijn werk, zoals taal, architectuur, fotografie en geschiedenis, belicht. Een actueel interview met de kunstenaar, uitgevoerd door Christian Rattemeyer, een biografie van zijn werk en een goed geïnformeerde inleiding door co-editor Kaira Cabañas maken van deze publicatie het eerste baanbrekende boek over Lothar Baumgarten. Zoals bij veel van de eerdere boekprojecten van de kunstenaar, werden de vorm en typografie van beide publicaties bedacht door Walter Nikkels voor en met Lothar Baumgarten.
Hardcover
22,5 x 30,5 cm
168 pagina's
Duitse editie

Kunsthaus Bregenz 2009

Werk in zeer goede conditie in nieuwe op maat gemaakte lijst
Boek en CD z.g.a.n.

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 120,00

Starttijd3-2-2024 om 11:45
Eindtijd18-2-2024 om 21:15
Openingsbod € 390
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland