3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7873 kunstwerken aangeboden
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee: C'est une petite étoile kopen? Bied vanaf 18!
Wilhelm Schlote - Handgesigneerde giclee: C'est une petite étoileGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorsvalbardart
Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen38.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Don Byas - 2LP - "Memorial" kopen? Bied vanaf 4!
Don Byas - 2LP - "Memorial"Vinyl
Geplaatst doorVeilingmeester-Vinyl
Jaartal1973
TypeLP
Armando - " Der Tisch 2017 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 189!
Armando - " Der Tisch 2017 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorbone
Jaartal2017
TechniekLitho
Afmetingen63.0 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lester Young - 3 LP's in 1 lot kopen? Bied vanaf 6!
Lester Young - 3 LP's in 1 lotVinyl
TypeLP
Bruno Bruni - "The last coffee " - kleurengiclee - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 95!
Bruno Bruni - "The last coffee " - kleurengiclee - handgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorbarb52
Jaartal2017
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lee Konitz - The Lee Konitz Nonet kopen? Bied vanaf 5!
Lee Konitz - The Lee Konitz NonetVinyl
Jaartal1977
TypeLP
Ad van Hassel - Pop-Art Candy Toffee - Love Royal Delfts Blauw kopen? Bied vanaf 120!
Ad van Hassel - Pop-Art Candy Toffee - Love Royal Delfts BlauwBeeld / Object
Geplaatst doorvanPaassen
TechniekKunststof
Afmetingen28 cm x 9 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Lester Young - 2LP - Lester Swings kopen? Bied vanaf 4!
Lester Young - 2LP - Lester SwingsVinyl
TypeLP
Dadara - At Last We Discovered Some Color Inside Greyman kopen? Bied vanaf 125!
Dadara - At Last We Discovered Some Color Inside GreymanGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorvanPaassen
Afmetingen46 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Camille Biver - Camilli Biver (Met handtekening en annotatie) kopen? Bied vanaf 5!
Camille Biver - Camilli Biver (Met handtekening en annotatie)Vinyl
Jaartal1973
TypeLP
Rob Scholte - J.M. Graadt van Roggenweg (Bergense School serie) kopen? Bied vanaf 75!
Rob Scholte - J.M. Graadt van Roggenweg (Bergense School serie)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorvanPaassen
Jaartal2006
Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
The Ferko String Band - Happy days are here again kopen? Bied vanaf 2!
The Ferko String Band - Happy days are here againVinyl
Jaartal1961
TypeLP
Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm.Schilderij
Geplaatst doorkunst_ikhebje
Afmetingen47 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ton Orth - Gesigneerd werk uit 1994 - Gemengde techniek/aquarel kopen? Bied vanaf 115!
Ton Orth - Gesigneerd werk uit 1994 - Gemengde techniek/aquarelSchilderij
Geplaatst doorin2art
Jaartal1994
Afmetingen58.5 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ruud Lanfermeijer - Olieverf op doek, Wisselbeeld kopen? Bied vanaf 100!
Ruud Lanfermeijer - Olieverf op doek, WisselbeeldSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1997
Afmetingen70 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Marcel Schellekens - Kleurenets, Julia kopen? Bied vanaf 100!
Marcel Schellekens - Kleurenets, JuliaGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2010
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen69 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!
Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - GesigneerdSchilderij
Geplaatst doorin2art
Afmetingen50 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerbrand Volger - Gemengde techniek op papier, Residuen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Gerbrand Volger - Gemengde techniek op papier, Residuen - Ingelijst (Groot)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1991
Afmetingen93.5 cm x 130.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yoruba - 220255 - African Yoruba mask - Nigeria. kopen? Bied vanaf 45!
Yoruba - 220255 - African Yoruba mask - Nigeria.Etnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekHout
Afmetingen36 cm x 26 cm x 21 cm (h x b x d)
Piet Klaasse - Miles, aquatint ets kopen? Bied vanaf 70!
Piet Klaasse - Miles, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Irene Wolfferts - Irene Wolfferts – Zeefdruk – Aanpassing aan de omgeving Zebra’s - Irene /81 kopen? Bied vanaf 45!
Irene Wolfferts - Irene Wolfferts – Zeefdruk – Aanpassing aan de omgeving Zebra’s - Irene /81Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorOzogoed
Jaartal1981
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pende - 221233 - RARE African shield from the Pende - Congo. kopen? Bied vanaf 95!
Pende - 221233 - RARE African shield from the Pende - Congo.Etnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
Afmetingen50 cm x 36 cm x 12 cm (h x b x d)
Carla Kleekamp - De boom van Remco Kampert kopen? Bied vanaf 35!
Carla Kleekamp - De boom van Remco KampertGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorOzogoed
Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
18k gouden ring met briljant geslepen diamanten tot. 0.60ct - ringmaat 19.75(62) kopen? Bied vanaf 575!
18k gouden ring met briljant geslepen diamanten tot. 0.60ct - ringmaat 19.75(62)Sieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen0.25 cm x 0.26 cm (h x b)
Gewicht3.4 g
GesigneerdNederlands keur
Laetitia de Haas - "le soleil" | kleurenets/aquatint - ingelijst kopen? Bied vanaf 54!
Laetitia de Haas - "le soleil" | kleurenets/aquatint - ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doortakamine
Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Baule - 211209 - African Baule figure - Iv. Coast. kopen? Bied vanaf 65!
Baule - 211209 - African Baule figure - Iv. Coast.Etnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekHout
Afmetingen38 cm x 16 cm x 12 cm (h x b x d)
Harry van Kruiningen - Litho: Akhnaton - 1954 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen - Litho: Akhnaton - 1954Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
Jaartal1954
TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 15. cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Selma Bouvier ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Matt Groening - originele productietekening The Simpsons, Selma Bouvier ingelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doormodernart
TechniekPotlood
Afmetingen38 cm x 46 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
18k witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,25ct - F/G - VS/SI kopen? Bied vanaf 575!
18k witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,25ct - F/G - VS/SISieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen0.3 cm x 0.4 cm (h x b)
Gewicht6.7 g
GesigneerdZonder keur
Tosca van Oorschot - The Heron Brothers kopen? Bied vanaf 250!
Tosca van Oorschot - The Heron BrothersBeeld / Object
Geplaatst doorBronsbeeld
Jaartal2022
TechniekBrons
Afmetingen20 cm x 25 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Dogon - 230114 - Old Terracotta Djenne statue with child - Mali kopen? Bied vanaf 180!
Dogon - 230114 - Old Terracotta Djenne statue with child - MaliEtnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
Periode1800 t/m 1899
TechniekKeramiek
Afmetingen14 cm x 10 cm x 11 cm (h x b x d)
Rikki Kasso - Rikki Kasso zelf ? met zijn hond kopen? Bied vanaf 80!
Rikki Kasso - Rikki Kasso zelf ? met zijn hondTekening / Aquarel
Geplaatst doorHannes1948
TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
14k gouden armband met chrysopaas en briljant geslepen diamant tot. 0.30ct kopen? Bied vanaf 1000!
14k gouden armband met chrysopaas en briljant geslepen diamant tot. 0.30ctSieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen1.2 cm x 2.8 cm (h x b)
Gewicht20.3 g
GesigneerdNederlands keur
Rikki Kasso - vrouw in monokini met hond op het strand kopen? Bied vanaf 80!
Rikki Kasso - vrouw in monokini met hond op het strandTekening / Aquarel
Geplaatst doorHannes1948
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry Zeegers - Poldergezicht met bootjes en Molen - Harry Zeegers kopen? Bied vanaf 150!
Harry Zeegers - Poldergezicht met bootjes en Molen - Harry ZeegersSchilderij
Geplaatst doorHannes1948
Afmetingen67 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hopman - Ets, Zicht op Broek op Langedijk. kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets, Zicht op Broek op Langedijk.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Chris van der Windt - Boerenwoningen kopen? Bied vanaf 80!
Chris van der Windt - BoerenwoningenTekening / Aquarel
Geplaatst doorHannes1948
TechniekAquarel
Afmetingen31 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
18k witgouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0,21ct kopen? Bied vanaf 280!
18k witgouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0,21ctSieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen0.44 cm x 0.44 cm (h x b)
Gewicht1.5 g
GesigneerdNederlands keur
Jolanda Prinsen - Glazen schaal met schaaldieren kopen? Bied vanaf 50!
Jolanda Prinsen - Glazen schaal met schaaldierenGlas / Keramiek
Geplaatst doorOzogoed
Afmetingen5.5 cm x 21 cm x 19 cm (h x b x d)
Gewicht1140 g
GesigneerdOngemerkt
Dogon - 230131 - Old African Dogon Mask - Mali. kopen? Bied vanaf 85!
Dogon - 230131 - Old African Dogon Mask - Mali.Etnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekHout
Afmetingen32 cm x 18 cm x 12 cm (h x b x d)
Jan Rijlaarsdam - Amsterdam straatscene kopen? Bied vanaf 425!
Jan Rijlaarsdam - Amsterdam straatsceneTekening / Aquarel
Geplaatst doorMiloenmilos
TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
18k witgouden ring met briljant geslepen diamant tot. 0.37ct - F/G - VS/SI kopen? Bied vanaf 575!
18k witgouden ring met briljant geslepen diamant tot. 0.37ct - F/G - VS/SISieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen0.51 cm x 0.43 cm (h x b)
Gewicht2.6 g
GesigneerdNederlands keur
Anton Heyboer - De oervogel Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 525!
Anton Heyboer - De oervogel Krachtige schildering .Schilderij
Geplaatst doorknubben
Jaartal1988
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Bieling - Boksers in actie - 4 Tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
Herman Bieling - Boksers in actie - 4 TekeningenTekening / Aquarel
Geplaatst doorlenteman
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer - danseresTekening / Aquarel
Geplaatst doorGesta
Jaartal1992
TechniekStift
Afmetingen39 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Teunis Ooms - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 125!
Teunis Ooms - Olieverf op doekSchilderij
Geplaatst doorLohman1956
Afmetingen34 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst