Lou Reelfs - Stilleven olieverf Lou Reelfs

Lou Reelfs - Stilleven olieverf Lou Reelfs kopen? Bied vanaf 300!
Lou Reelfs - Stilleven olieverf Lou Reelfs kopen? Bied vanaf 300!Lou Reelfs - Stilleven olieverf Lou Reelfs kopen? Bied vanaf 300!Lou Reelfs - Stilleven olieverf Lou Reelfs kopen? Bied vanaf 300!Lou Reelfs - Stilleven olieverf Lou Reelfs kopen? Bied vanaf 300!
  • Lou Reelfs (1877-1953)
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 92 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stilleven. Koperen potten, mes en groenten
ConditieRedelijk
Geeft wat lijntjes in olieverf
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoetermeer, Nederland

Starttijd12-5-2020 om 14:53
Eindtijd25-5-2020 om 21:26
Openingsbod € 300
ObjectlocatieZoetermeer,  Nederland