Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' - Verkocht

Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 17,00

Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' kopen? Bied vanaf 10!Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' kopen? Bied vanaf 10!Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  galeriejudystraten

69 verkochte items
  • Lou Thissen (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk ''Zonder Titel''van Lou Thissen (Stein, 1950)

Papierformaat 106 x 76, Beeldformaat 72 x 52 cm

Archespapier 280 grams

Handgesigneerd en genummerd (in potlood)

Oplagenummer 136/200

In perfekte staat

Nooit ingelijst geweest

Opmerking:

Aangekochte werken worden ivm. openingstijden van de galerie op de donderdag na de betaling verstuurd

Lou Thissen (1950)

Alle items van deze kunstenaar(8)

69 verkochte items
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:24-06-2016 om 14:39
Eindtijd:01-07-2016 om 14:39
Biedingen (2)
gregoire
29 jun. / 23:03
€ 17
Eefkops
29 jun. / 23:03
€ 15