Lou Thissen - Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' - Verkocht

Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' kopen? Bied vanaf 10!Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' kopen? Bied vanaf 10!Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' kopen? Bied vanaf 10!
  • Lou Thissen (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk ''Zonder Titel''van Lou Thissen (Stein, 1950)

Papierformaat 106 x 76, Beeldformaat 72 x 52 cm

Archespapier 280 grams

Handgesigneerd en genummerd (in potlood)

Oplagenummer 136/200

In perfekte staat

Nooit ingelijst geweest

Opmerking:

Aangekochte werken worden ivm. openingstijden van de galerie op de donderdag na de betaling verstuurd

Starttijd24-6-2016 om 14:39
Eindtijd1-7-2016 om 14:39
Biedingen (2)