Joyce van Rijn - Gouache uit 1974
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Niet of onleesbaar gesigneerd - Barday (?)
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
Maarten Becks
zonder titel
gemengde techniek
13 x 10,5 cm
ingelijst in blank houten lijst 28 x 28 cm
kan niet ingelijst tegen verzendkosten verstuurd woden
ingelijst alleen op te halen in Grave