Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III - Verkocht

Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!
Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!
  • Malgorzata Konwerska
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Van de Poolse kuinstenaar wordt zelden gesigneerd werk aangeboden.

De 3 abstracte litho's zijn afgedrukt in heldere kleuren op glad karton-achtig papier - herkomst: Meissner Edition Hamburg 1985

Hand gesigneerd en genummerd (zie foto's)  - afm: 15x14 cm - afb. 10x10 cm - goede conditie - niet ingelijst.

Zie aanvullende bepalingen in foto-tekst-frame.

Malgorzata Konwerska

Geplaatst door  KONSTHUYS
FA. (5)

Lid sinds 2010
163 verkochte items
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:22-11-2016 om 13:33
Eindtijd:28-11-2016 om 13:33
Biedingen (5)
JediArends
28 nov. / 13:28
€ 9
EldertWalter
28 nov. / 13:28
€ 7
JediArends
24 nov. / 23:01
€ 5
Art2Have
24 nov. / 22:01
€ 3
Rabe
23 nov. / 12:48
€ 1