Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III - Verkocht

Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!Malgorzata Konwerska - 3x gesigneerde litho - Goha I, II, III kopen? Bied vanaf 1!
  • Malgorzata Konwerska
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Van de Poolse kuinstenaar wordt zelden gesigneerd werk aangeboden.

De 3 abstracte litho's zijn afgedrukt in heldere kleuren op glad karton-achtig papier - herkomst: Meissner Edition Hamburg 1985

Hand gesigneerd en genummerd (zie foto's)  - afm: 15x14 cm - afb. 10x10 cm - goede conditie - niet ingelijst.

Zie aanvullende bepalingen in foto-tekst-frame.

Malgorzata Konwerska

Geplaatst door  KONSTHUYS
Lid sinds 2010
35 verkochte items