Manel Esparbe Gasca - Manel Esparbe Gasca, Q.S. Serafijn - Verkocht

Manel Esparbe Gasca - Manel Esparbe Gasca, Q.S. Serafijn kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Manel Esparbe Gasca - Manel Esparbe Gasca, Q.S. Serafijn kopen? Bied vanaf 1!Manel Esparbe Gasca - Manel Esparbe Gasca, Q.S. Serafijn kopen? Bied vanaf 1!
  • Manel Esparbe Gasca (1959)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2015
Techniek Varia
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Manel Esparbe Gasca, Q.S. Serafijn
2 offsetlithos uit de editie; Artists, Art, Guides and Visitors
uitgegeven ter gelegenheid van het tentoonstellingsproject van Piet de Jonge bij xx multiple galerie.
met de hand gesigneerd.
nr. IV/X
Binnen Nederland € 11,00

Manel Esparbe Gasca (1959)

Spaans SpaansNederlands Nederlands

Geplaatst door  Renee
954 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
20 cm
15 cm