Marc Chagall - Hommage - Verkocht

Marc Chagall - Hommage kopen? Bied vanaf 20!
Prenten & Uitgaves

  • Marc Chagall (1887-1985)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1957
Techniek Varia
Afmetingen 19.9 x 19.0 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Lithograph
Printed by Mourlot Freres in 1957
From: Jacques Lassaigne - Chagall 1957
Editeur: Aimee Maeght, Paris
Reference:  Patrick Cramer- les livres illustres page 126/127
                          Andre Sauret - Lithographe Mourlot M.199
Edition: 6000
Matted: Museum grade mat 40 x 40 cm

Binnen Nederland € 11,00