Omschrijving
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Marc Chagall uit 1974. Dit prachtige werk op handgeschept papier is in 1974 uitgegeven ter gelegenheid van de Chagall Exposition in de PACE GALLERY in COLUMBUS -- OHIO (USA). Bladformaat 78 x 56 cm gesigneerd in de druk. Chagall werd geboren in het deel van het Russische Rijk dat later Wit. Later veranderde hij zijn naam in het meer Franse Marc Chagall. Hij was de zoon van een eenvoudige haringhandelaar en de oudste van negen kinderen. De familie was chassidische joods. Deze arme maar gelukkige periode in Chagalls leven komt talloze keren terug in zijn werk.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sneek, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00