Marc Chagall - Monumental Works - Special Edition met Lithografie uit 1973. - Verkocht

Marc Chagall - Monumental Works - Special Edition met Lithografie uit 1973. kopen? Bied vanaf 200!
Kunstboeken

Marc Chagall - Monumental Works - Special Edition met Lithografie uit 1973. kopen? Bied vanaf 200!Marc Chagall - Monumental Works - Special Edition met Lithografie uit 1973. kopen? Bied vanaf 200!Marc Chagall - Monumental Works - Special Edition met Lithografie uit 1973. kopen? Bied vanaf 200!Marc Chagall - Monumental Works - Special Edition met Lithografie uit 1973. kopen? Bied vanaf 200!Marc Chagall - Monumental Works - Special Edition met Lithografie uit 1973. kopen? Bied vanaf 200!
  • Marc Chagall (1887-1985)
Type kunstwerkKunstboeken
Jaartal1973
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen31.5 x 47 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Betreft exclusief boek, met een overzicht van de belangrijkste werken in een roid linnen gebonden hardcover uit 1973.

Het boek komt compleet met een grote uitvouwbare lithografie. Boek en litho verkeren in onberispelijke staat.
Nieuwstaat, rood linnen gebonden Special Edition.
Binnen Nederland € 10,00