Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Miho Sisa Konavljanin - Kroatische boer / Caterpillar-verzamelaar (1972) Naïeve kunst Kroatië
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Boek met Originele Grafiek |
Afmetingen | 31.5 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | Nieuwstaat | ||
Nieuwstaat, rood linnen gebonden Special Edition. | |||