Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2009 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 84 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | Nieuwstaat | ||