Uniek werk van schilderes en danseres Margarita Nicolaas (1947). Ze staat vooral bekend om haar prachtige en expressieve werken van vrouwelijk naakt, vaak gecombineerd met dans en danspartners.
Margarita Nicolaas heeft ateliers gehad in zowel Nederland als Frankrijk en Griekenland. Ze volgde lessen aan de Rijksacademie maar specialiseerde zich ook in ballet en dans.
Het schilderij is uit 1985, gesigneerd, ingelijst en kan direct opgehangen worden.
De lijst heeft een kleine breuk van ongeveer 3cm rechtsonder. De passe-partout heeft een paar verkleuringen aan de onderkant en linksboven. Zie foto's voor details, met als toelichting dat e.e.a. minder zichtbaar is bij het aanschouwen van het schilderij dan op de close-up foto's.
Ophalen zonder kosten in Baarn, Nederland.