Prachtige foto van een vertederende compositie. Tijdens een ontmoeting met Margriet in 2007, vertelde ze dat dit haar zoon is.
De lijst heeft wat oppervlakkige lakbeschadigingen. Zie foto's..
Margriet Smulders komt uit een artistieke familie en besluit na haar studie psychologie voor kunst te kiezen.
Smulders was aanvankelijk bekend van series als "Selfportraits" (1985) en "Maternité" (1988 - 1994). 'Maternité' werd tentoongesteld in Londen, Parijs en Wenen. Sinds 1998 maakt ze barokke stillevens van bloemen of meer recent vissen. Ze ziet zichzelf als een schilder die met een camera werkt.
Goed
Lakschade aan de lijst, zie foto
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wageningen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70