Mario Tauzin - Liefdespaar - Litho - Verkocht

Mario Tauzin - Liefdespaar - Litho kopen? Bied vanaf 20!
Prenten & Uitgaves

Mario Tauzin - Liefdespaar - Litho kopen? Bied vanaf 20!Mario Tauzin - Liefdespaar - Litho kopen? Bied vanaf 20!Mario Tauzin - Liefdespaar - Litho kopen? Bied vanaf 20!Mario Tauzin - Liefdespaar - Litho kopen? Bied vanaf 20!
  • Mario Tauzin (1910-1999)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Varia
Stijl Romantisch
Onderwerp Erotiek
Afmetingen 24 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Litho door Mario Tauzin.Voorstelling van een liefdespaar.Losbladig, beeldmaat 24x36, bladmaat 32x42Niet gesigneerdAuthenticiteit volledig gegarandeerd.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Mario Tauzin (1910-1999)

Frans Frans

Geplaatst door  lenteman
414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
36 cm
24 cm