Marius Johannes Janssen - Morschpoort Leiden

Marius Johannes Janssen - Morschpoort Leiden kopen? Bied vanaf 65!
Marius Johannes Janssen - Morschpoort Leiden kopen? Bied vanaf 65!Marius Johannes Janssen - Morschpoort Leiden kopen? Bied vanaf 65!Marius Johannes Janssen - Morschpoort Leiden kopen? Bied vanaf 65!Marius Johannes Janssen - Morschpoort Leiden kopen? Bied vanaf 65!Marius Johannes Janssen - Morschpoort Leiden kopen? Bied vanaf 65!Marius Johannes Janssen - Morschpoort Leiden kopen? Bied vanaf 65!Marius Johannes Janssen - Morschpoort Leiden kopen? Bied vanaf 65!
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 x 24.5 cm (h x b)
Incl. lijst34.5 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marius Johannes Janssen (geboren in Den Haag 1885, overleden in Rotterdam 1957), etser en fotograaf. Hij woonde en werkte zijn gehele leven in Rotterdam en was in zijn tijd een zeer bekend etser. Zijn etsen hebben voornamelijk stadsgezichten als onderwerp, waaronder Amsterdam, Rotterdam, Groningen, 's-Hertogenbosch, Dordrecht en Delft. Veel van zijn etsen betreffen kerken, kerktorens en markante en bijzondere gebouwen.

Glasbreuk blijft risico koper.
geen beschadigingen hardhouten lijst ets wat bruinig
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Marius Johannes Janssen (1885-1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  steenhuisen
Lid sinds 2020
0 verkochte items
43 cm
34.5 cm
24.5 cm
19 cm
Starttijd3-10-2021 om 15:19
Eindtijd17-10-2021 om 21:42
Openingsbod € 65
ObjectlocatieZwolle,  Nederland