Mark Visione - Wanderer's Song - Verkocht

Mark Visione - Wanderer's Song kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Mark Visione - Wanderer's Song kopen? Bied vanaf 20!Mark Visione - Wanderer's Song kopen? Bied vanaf 20!
  • Mark Visione (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

GRATIS VERZENDING in Nederland!

  • Nummering wijkt af van de foto!
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 3
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd20-11-2021 om 18:20
Eindtijd24-11-2021 om 20:39