Mart Min - Litho: Mesolytisch - 1965

Mart Min - Litho: Mesolytisch - 1965 kopen? Bied vanaf 50!
Mart Min - Litho: Mesolytisch - 1965 kopen? Bied vanaf 50!Mart Min - Litho: Mesolytisch - 1965 kopen? Bied vanaf 50!Mart Min - Litho: Mesolytisch - 1965 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (378)
  • Mart Min (1938)
Jaartal1965
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Mart Min uit 1965. Titel: Mesolytisch. Jaar: 1965. Afmetingen werk op papier: H66 x b51cm. Afmetingen voorstelling: H22 x b30cm. Midden onder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Mart Min (1938)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (28)

816 verkochte items
38 cm
30.5 cm
Starttijd:10-02-2022 om 09:16
Eindtijd:17-02-2022 om 19:51
Openingsbod€ 50
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd