Martien Zwikker - 'Bloemstilleven' - Verkocht

Martien Zwikker - 'Bloemstilleven' kopen? Bied vanaf 75!

Martien Zwikker - 'Bloemstilleven' kopen? Bied vanaf 75!Martien Zwikker - 'Bloemstilleven' kopen? Bied vanaf 75!Martien Zwikker - 'Bloemstilleven' kopen? Bied vanaf 75!Martien Zwikker - 'Bloemstilleven' kopen? Bied vanaf 75!Martien Zwikker - 'Bloemstilleven' kopen? Bied vanaf 75!Martien Zwikker - 'Bloemstilleven' kopen? Bied vanaf 75!
  • Martien Zwikker (1932)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Olieverf
Drager Canvas (Doek)
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 84 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

schilderij, olieverf op doek,  van Martien Zwikker ( 1932 - )

gesigneerd rechtsonder

afmeting inclusief lijst: 84 x 73 cm.

Aquarellist en schilder. Zwikker schilderde vooral landschappen, stillevens en stadsgezichten. Hij was een leerling van Cor Heeck. Hij was lid van de Zaanse Schilderskring (vanaf 1965).

Alléén ophalen in de galerie *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar.
Pick-Up only

lichte beschadigingen aan de lijst

Martien Zwikker (1932)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Lawrence
59 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
73 cm
84 cm
60 cm
70 cm