Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
3 Gesigneerde zeefdrukken
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 3-2-2019 om 14:39 |
Eindtijd | 7-2-2019 om 20:59 |