Werk vervaardigd in Frévent Frankrijk als onderdeel van een serie portretstudies, eerder geexposeerd in de Haagse Kunstkring. Het werk is een combinatie van een kleurenprint, bewerkt met olieverf op Gearstaecker 200 grms papier.
Gesigneerd op voor en achterzijde met het pseudoniem "Jardin", dat in Frankrijk wordt gebruikt.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
Gratis verzending
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25