Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Dartel veulen - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Dartel veulen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!

Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Dartel veulen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Dartel veulen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Dartel veulen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!Martin van Wordragen - Olieverf op doek, Dartel veulen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
  • Martin van Wordragen (1928-2011)
Jaartal2006
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst110 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk wordt geleverd inclusief oeuvrecatalogus met certificaat van echtheid!

Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11:00  - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.

Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op dinsdag t/m vrijdag tussen 11:00 - 17.15 uur.

Martin van Wordragen (1928-2011)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10015 verkochte items
110 cm
110 cm
100 cm
100 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd15-6-2020 om 16:06
Eindtijd20-6-2020 om 22:17