Max Ernst - Litho - Histoire Naturelle - "Motiv 21" - Beperkte oplage - 1972. - Verkocht

Max Ernst - Litho - Histoire Naturelle - "Motiv 21" - Beperkte oplage - 1972. kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Max Ernst - Litho - Histoire Naturelle - "Motiv 21" - Beperkte oplage - 1972. kopen? Bied vanaf 50!Max Ernst - Litho - Histoire Naturelle - "Motiv 21" - Beperkte oplage - 1972. kopen? Bied vanaf 50!Max Ernst - Litho - Histoire Naturelle - "Motiv 21" - Beperkte oplage - 1972. kopen? Bied vanaf 50!Max Ernst - Litho - Histoire Naturelle - "Motiv 21" - Beperkte oplage - 1972. kopen? Bied vanaf 50!Max Ernst - Litho - Histoire Naturelle - "Motiv 21" - Beperkte oplage - 1972. kopen? Bied vanaf 50!
  • Max Ernst (1891-1976)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1972
TechniekVaria
StijlSurrealistisch
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Uit de beroemde serie "Histoire Naturelle"

Oplage: 350

Uitgever: Hatje., Stuttgart, 1972
Conditie: uitstekend

Binnen Nederland € 6,75
Naar België € 13,50
Naar Duitsland € 15,50

Max Ernst (1891-1976)

Zwitsers Zwitsers

Geplaatst door  Stationsider
Lid sinds 2021
38 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
40 cm
50 cm