Max Verboeket, Vaas, XV10 - Verkocht

Max Verboeket, Vaas, XV10 kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Max Verboeket, Vaas, XV10 kopen? Bied vanaf 1!Max Verboeket, Vaas, XV10 kopen? Bied vanaf 1!Max Verboeket, Vaas, XV10 kopen? Bied vanaf 1!Max Verboeket, Vaas, XV10 kopen? Bied vanaf 1!Max Verboeket, Vaas, XV10 kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkGlas / Keramiek

Zeer fraai Max Verboeket vaas.
Mooi vormgegeven, met gekleurde strepen.
Vaas is ongesigneerd.

Eigenschappen:
Fabriek: Kristalunie Maastricht
Voorwerp: Vaas
Nummer: XV10
Ontwerper: Max Verboeket
Kleur: Helder (Kristal Unie)
Jaar: 1960
Hoogte: 18 cm
Conditie: Uitstekend

Vaas wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend toegezonden.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  MyPlaceYourPlace
1 verkochte items