Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
2 x werk van Maya Wildevuur met passe partout en lijst.
De schilderijen verkeren in een goede conditie met enkele haarscheurtjes in de dikkere verf.
afmetingen: ca.43 x 53 cm
Starttijd | 3-6-2014 om 14:39 |
Eindtijd | 8-6-2014 om 14:39 |