merrie met veulen. Gebronsd aardewerk gesigneerd en gedateerd 1973 - Verkocht

merrie met veulen. Gebronsd aardewerk gesigneerd en gedateerd 1973 kopen? Bied vanaf 35!
merrie met veulen. Gebronsd aardewerk gesigneerd en gedateerd 1973 kopen? Bied vanaf 35!merrie met veulen. Gebronsd aardewerk gesigneerd en gedateerd 1973 kopen? Bied vanaf 35!merrie met veulen. Gebronsd aardewerk gesigneerd en gedateerd 1973 kopen? Bied vanaf 35!merrie met veulen. Gebronsd aardewerk gesigneerd en gedateerd 1973 kopen? Bied vanaf 35!
  • Ongespecificeerd
TypeBeeld / Object

Prachtig beeld van merrie met veulen in gebronsd aardewerk. Het is een Austin prod en destijds in beperkte oplage gemaakt. Het beeld is gesigneerd en gedateerd 1973. H 33 cm en Br 40 cm.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  mooikloof

9 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:13-01-2015 om 21:44
Eindtijd:18-01-2015 om 21:44
ArenaAdvies
17 jan. / 20:38
€ 35