Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Prachtig beeld van merrie met veulen in gebronsd aardewerk. Het is een Austin prod en destijds in beperkte oplage gemaakt. Het beeld is gesigneerd en gedateerd 1973. H 33 cm en Br 40 cm.