Mircea Cantor - Double Heads Matches - Verkocht

Mircea Cantor - Double Heads Matches kopen? Bied vanaf 25!
Prenten & Uitgaves

Mircea Cantor - Double Heads Matches kopen? Bied vanaf 25!Mircea Cantor - Double Heads Matches kopen? Bied vanaf 25!Mircea Cantor - Double Heads Matches kopen? Bied vanaf 25!
  • Mircea Cantor (1977)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2002
Techniek Varia
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Mircea Cantor
Mixed Media; Papier, hout
offsetlitho: maten gevouwen: 32 x 23 cm
uitgevouwen: 65 x 45 cm
1 luciferdoosje - double heads matches
Uitgegeven voor de ForWart Brussel Universiteit Gent
Binnen Nederland € 11,00

Mircea Cantor (1977)

Roemeens Roemeens

Geplaatst door  Renee
954 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
23 cm
32 cm