Gerard 't Hart - Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst
Wibbo Hartman - Bloemen in vaas.
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd
Wim Wagemans - Hektische Stukgoedhaven Rotterdam
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 31 cm (h x b) |
Incl. lijst | 72 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 69/500 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
In goede staat en op kleur! | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sassenheim, Nederland |
Objectlocatie | Sassenheim, Nederland |
Starttijd | 18-5-2023 om 17:15 |
Eindtijd | 27-5-2023 om 22:03 |