Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide"
Marc Ottee - Stilleven met witte en rode lelies - Olieverf op doek, Ingelijst
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Fraaie aquarel van een indonesisch landschap, jaartal onbekend. Gesigneerd linksonder. In gave houten lijst.
Afmetingen 19,5 x 29,5 inclusief lijst 33 x 43,5.
In goede staat, spoor van label op achterzijde.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vlissingen, Nederland |
Objectlocatie | Vlissingen, Nederland |
Starttijd | 11-5-2017 om 12:16 |
Eindtijd | 18-5-2017 om 12:16 |