Kleurets, handgesigneerd, genummerd (90/99) en getiteld. Formaat afbeelding 38 x 53 cm, formaat papier 56 x 76 cm .
Muriel Gire werd geboren in 1966 in Chalon sur Saône. Ze is de dochter van de bekende kunstenaar Georges Dussau, van wie ze ook een groot deel van haar artistieke opleiding kreeg, wat nog steeds terug te zien is in haar werk. Haar kleurrijke schilderstijl inspireert kunstliefhebbers over de hele wereld. Ze volgde ook de Ecole des Arts in Chalon, de Ecole de Dessin, Chalon en de Hogere School voor Schone Kunsten in Dijon. Gire wordt o.a. vertegenwoordigd door Galerie Michelle Champetier, Cannes, Frankrijk. Haar werken worden verkocht op Artprice.com , Vinterior Londen, Invaluable.com. Zij is directeur van twee bureaus: www.lolgire.com www.fotobourgogne.com
Ik verzend over het algemeen met DHL. De vermelde verzendkosten zijn inclusief verpakkingsmateriaal; afhankelijk van het item een stevige kartonnen verzendkoker of plat karton (bij kleinere werken). Bij uitzondering is ophalen mogelijk voor kopers uit de directe omgeving.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 9,00
Naar België
€ 14,00
€ 14,00
Europese Unie
€ 17,50