M.Vermeire Hamme ( België ). - Verkocht

M.Vermeire  Hamme ( België ). kopen? Bied vanaf 25!
Tekening / Aquarel

M.Vermeire  Hamme ( België ). kopen? Bied vanaf 25!M.Vermeire  Hamme ( België ). kopen? Bied vanaf 25!
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

M.Vemeire aquarelliste,leerlinge van L.Devos en M. Tilly , 20e eeuw.

Landschaps aquarel,gesigneerd.r.o. ged. "76.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  loeluik
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)

Starttijd15-7-2015 om 15:21
Eindtijd22-7-2015 om 15:21
Biedingen (3)