Een schilderij van de Roemeense kunstenaar Neculai Ciochină (1933). -Gesigneerd op de achterkant. Jaartal onbekend. -Ingelijst in een houten lijst. Kan zo aan de muur. -Afmetingen: Lijst, 57 x 43 x 5 cm. Karton, 50 x 43 cm. Beeld, 46½ x 32½ cm. -Herkomst: Uit een inboedel. -Conditie: In goede staat. De houten lijst heeft slijtplekjes. Het papier op de achterkant van de lijst is gescheurd. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar: Neculai Ciochină is geboren op 9 november 1933 in Burdusaci, Bacau (Roemenië). -Opleiding: Afgestudeerd in 1967 aan de Faculteit voor Schone Kunsten in Iasi en het N. Grigorescu Institute of Arts in Boekarest.
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 9,00 euro. -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.
Goed
In goede staat. De houten lijst heeft slijtplekjes. Het papier op de achterkant van de lijst is gescheurd. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Tot 5 kg.
€ 9,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00