Een bronzen beeld uit 1987 van de, inmiddels 89-jarige, Nederlandse beeldhouwster Nelli Verdonk (1934-), voorstellende ‘een op alle vier poten lopende beer’. Met certificaat (zie de 16e foto; op de foto is de naam van de koper onleesbaar gemaakt i.v.m. de privacy). -Techniek: Ceroplastiek (wasboetseerkunst, geboetseerd in was). -Materiaal: Brons. -Gesigneerd aan de onderkant van het beeld. Ook gesigneerd op het certificaat. -Gemaakt in een oplage van 5, tweede gietsel. -Afmetingen: 11 x 23 x 10 cm (hoogte x breedte x diepte). -Gewicht: 2529 gram. -Herkomst: Uit een inboedel. -Conditie: In zeer goede staat. Met een certificaat dat is gemaakt en gesigneerd door Nelli Verdonk. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Afhandeling: -Het beeld kan afgehaald worden in Amsterdam. -Het beeld kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”. Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen
Zeer Goed
In zeer goede staat. Met een certificaat dat is gemaakt en gesigneerd door Nelli Verdonk. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Tot 5 kg.
€ 9,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00