Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen
Wil Willemsen - Zeefdruk, Intermezzo - Ingelijst (Groot)
Jac. de Beer - Ets, Zwaansvliet - Ingelijst
Alexander Vogels - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Rheinland-Pfalz, Duitsland |
Starttijd | 27-5-2017 om 13:06 |
Eindtijd | 3-6-2017 om 13:06 |