Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 13 affiches Olympische Spelen - Met de 'zeldzame eenzame hardloper' A'dam 1928 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1972
TechniekVaria
StijlKlassiek
OnderwerpSport
Afmetingen34 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
13 affiches van de Olympische Spelen van 1912 tot en met 1972 (reproducties)
In zilverkleurige mapEenmalig uitgegeven door Texaco in 1972

Ter gelegenheid van de 20ste Olympische Spelen in Munchen
De affiche van Amsterdam (Foto 1, 1928) is bekend geworden als ' de zeldzame onmogelijke olympische hardloper uit Amsterdam'. Reden: originele exemplaren bestaan vrijwel niet meer omdat de oplage indertijd vernietigd werd toen men ontdekte dat de renner een zogenaamde 'telganger' was; linkerarm en linkervoet voor; het is onmogelijk om zo hard te lopen.
Het is ook het eerste affiche waarop de 5 olympische ringen zijn afgebeeld.
Ontwerper onbekend

De eerste moderne Olympische Spelen werden in 1896 gehouden in Griekenland. Voor de vele edities van de Spelen die na 1896 in verschillende steden ter wereld werden gehouden, werd ook steeds reclame gemaakt met posters en affiches.
De affiches zijn in full color ( Color druk: Baiersbronn); afmeting affiches: 34 x 24 cm
Naast de affiches zijn de olympische winnaars opgenomen per sportdiscipline!
In een map met stevige zilverkleurige weerspiegelende kaft (38 x 30 cm); 27 pagina's dun karton met 13 doorzichtige foliebladen

-    Stockholm 1912
-    Antwerpen 1920

-    Parijs 1924
-    Amsterdam 1928

-    Los Angeles 1932
-    Berlijn 1936
-    Londen 1948
-    Helsinki 1952
-    Melbourne 1956
-    Rome 1960
-    Tokyo 1964
-    Mexico 1968
-    Munchen 1972

Alle affiches zitten achter een doorzichtig folie blad tussen bladzijden van stevig karton. Vandaar dat de affiches zo goed als in nieuwstaat zijn.
De affiches zijn elk uitneembaar

Conditie: zeer goed; alle affiches zijn aanwezig in de map en zo goed als nieuw
De binnenkant van de map is zeer netjes.
Aan de buitenkant van de map zijn wat gebruikssporen.

Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 24,95
Naar Duitsland € 24,95
Europese Unie € 24,95

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (54)

Geplaatst door  Arrt
Lid sinds 2018
57 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
24 cm
34 cm