Niet of onleesbaar gesigneerd - B8801 - Winterpret - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - B8801 - Winterpret kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - B8801 - Winterpret kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - B8801 - Winterpret kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 47 cm (h x b)
Incl. lijst42 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Winterpret, olie op doek, ongesigneerd, 30x47, 42x58.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk
Vergeelde vernis, oppervlaktevuil, craquelures, schilderij is bedoekt. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (43)

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
58 cm
42 cm
47 cm
30 cm

ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
Starttijd11-10-2019 om 15:01
Eindtijd24-10-2019 om 19:36
Biedingen (11)