Niet of onleesbaar gesigneerd - C2146 - Stormachtig landschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C2146 - Stormachtig landschap kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd - C2146 - Stormachtig landschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C2146 - Stormachtig landschap kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen6.5 cm x 13.5 cm (h x b)
Lijst26 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
C2146, krijttekening, stormachtig landschap, kunstenaar onbekend, lijstmaat 26 x 24, beeldmaat 6,5 x 13,5, niet gesigneerd.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk

Papier vergeeld, passepartout licht vergeeld, gelijst achter museumglas, lijst slijtschade en oppervlaktevuil

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (97)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
24 cm
26 cm
13.5 cm
6.5 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2019 om 16:31
Eindtijd:09-02-2020 om 16:19
Gertjan_Jobse
09 feb. / 13:49
€ 10