Niet of onleesbaar gesigneerd - C2146 - Stormachtig landschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C2146 - Stormachtig landschap kopen? Bied vanaf 10!
Tekening / Aquarel

Niet of onleesbaar gesigneerd - C2146 - Stormachtig landschap kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - C2146 - Stormachtig landschap kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen6.5 x 13.5 cm (h x b)
Incl. lijst26 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
C2146, krijttekening, stormachtig landschap, kunstenaar onbekend, lijstmaat 26 x 24, beeldmaat 6,5 x 13,5, niet gesigneerd.

Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk
Papier vergeeld, passepartout licht vergeeld, gelijst achter museumglas, lijst slijtschade en oppervlaktevuil

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (49)

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
24 cm
26 cm
13.5 cm
6.5 cm

ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
Starttijd18-10-2019 om 16:31
Eindtijd9-2-2020 om 16:19