Niet of onleesbaar gesigneerd - Cathedraal van Roermond - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Cathedraal van Roermond kopen? Bied vanaf 1!
Prenten voor 1900

Niet of onleesbaar gesigneerd - Cathedraal van Roermond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cathedraal van Roermond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Cathedraal van Roermond kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode < 1800
Techniek Ets
Drager Geschept Papier
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 25.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Voorstelling van de kathedraal van Roermond
jaartal onbekend.
geen kunstenaar aangegeven
tekst op ets: " L' église cathedrale de S. Chistophe a Ruremonde. De cathedrale kerk van den H. Christoffel tot Ruremonde".
daken zijn deels blauw ingekleurd
formaat afbeelding: 20 x 15 cm
Formaat zeer goede lijst: 31,5 x 25,5 cm
  • Voorstelling van de kathedraal van Roermond
  • jaartal onbekend.
  • geen kunstenaar aangegeven
  • tekst op ets: " L' église cathedrale de S. Chistophe a Ruremonde. De cathedrale kerk van den H. Christoffel tot Ruremonde".
  • daken zijn deels blauw ingekleurd
  • formaat afbeelding: 20 x 15 cm
  • Formaat zeer goede lijst: 31,5 x 25,5  cm
Binnen Nederland € 7,50
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)

Geplaatst door  keesheerkens
Lid sinds 2022
30 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
31.5 cm
25.5 cm
20 cm
15 cm