Niet of onleesbaar gesigneerd - Coco Polar Bear - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Coco Polar Bear kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Coco Polar Bear kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Coco Polar Bear kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Coco Polar Bear kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Coco Polar Bear kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Coco Polar Bear kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlDutch Design
Afmetingen12 cm x 9 cm x 23 cm (h x b x d)
Gewicht499 gram
GemerktOngesigneerd
Coco Maison  Object Polar Bearword goed verpakt voor verzending

Zeer Goed

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (78)
Geplaatst door  fremiet
FA. (14)

175 verkochte items
9
12
23
Dit item is verkocht voor 89,00
Starttijd:29-09-2018 om 10:52
Eindtijd:13-10-2018 om 22:50
Biedingen (27)
mdj-z
13 okt. / 22:44
€ 89
anjohoeben
13 okt. / 22:44
€ 84
mdj-z
13 okt. / 22:39
€ 79
lunazee
13 okt. / 22:39
€ 75
mdj-z
13 okt. / 22:34
€ 70
lunazee
13 okt. / 22:34
€ 65
mdj-z
13 okt. / 21:43
€ 60
anjohoeben
13 okt. / 21:42
€ 55
mdj-z
13 okt. / 21:40
€ 50
anjohoeben
13 okt. / 21:40
€ 47
mdj-z
13 okt. / 21:38
€ 42
anjohoeben
13 okt. / 21:38
€ 37
mdj-z
13 okt. / 19:53
€ 32
kareneliot
13 okt. / 19:53
€ 30
kareneliot
13 okt. / 02:08
€ 27
greencoat
12 okt. / 12:44
€ 22
Gems
12 okt. / 12:44
€ 20
greencoat
10 okt. / 01:52
€ 15
0888cis
02 okt. / 10:58
€ 10
Namas
02 okt. / 00:39
€ 9
Mariokoppies
02 okt. / 00:39
€ 9
Namas
02 okt. / 00:38
€ 8
Mariokoppies
02 okt. / 00:38
€ 7
Namas
30 sep. / 01:31
€ 6
ebevdmolen
30 sep. / 01:31
€ 5
Namas
30 sep. / 01:31
€ 5
ebevdmolen
29 sep. / 22:05
€ 1