Niet of onleesbaar gesigneerd - C.V. Monin - Mappa Italia Antica Atlante Universale di Geog- 1839 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - C.V. Monin - Mappa Italia Antica Atlante Universale di Geog- 1839 kopen? Bied vanaf 1!
Prenten voor 1900

Niet of onleesbaar gesigneerd - C.V. Monin - Mappa Italia Antica Atlante Universale di Geog- 1839 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C.V. Monin - Mappa Italia Antica Atlante Universale di Geog- 1839 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C.V. Monin - Mappa Italia Antica Atlante Universale di Geog- 1839 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C.V. Monin - Mappa Italia Antica Atlante Universale di Geog- 1839 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - C.V. Monin - Mappa Italia Antica Atlante Universale di Geog- 1839 kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1839
Techniek Gravure
Drager Papier
Onderwerp Cartografie
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 45.0 x 33.0 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
Monin Mappa Italia Antica Atlante Universale di Geografia Antica e Moderna 1839

Gravure
Mapa grabado en cobre del imperio de Alejandro Magno que muestra los nombres de los lugares y las características topográficas.Procede del Atlas Classique de La Geographie Ancienne, Du Moyen Age, et Moderne, A l'Usage des Colleges et des Pensions, Pour Servir de la Geographie et de l'Histoire', publicado por Jacques Lecoffre, Rue du Vieux-Colombier, 39, París.
Goed met de gebruikelijke sporen van de tijd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tervuren, België
Binnen België € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (68)

Geplaatst door  Arthousevd
Lid sinds 2020
17 verkochte items
33 cm
45 cm