Niet of onleesbaar gesigneerd - De dwaasheid van het Fortuin der Actiën - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - De dwaasheid van het Fortuin der Actiën kopen? Bied vanaf 1!
Prenten voor 1900

Niet of onleesbaar gesigneerd - De dwaasheid van het Fortuin der Actiën kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De dwaasheid van het Fortuin der Actiën kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De dwaasheid van het Fortuin der Actiën kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De dwaasheid van het Fortuin der Actiën kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De dwaasheid van het Fortuin der Actiën kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De dwaasheid van het Fortuin der Actiën kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De dwaasheid van het Fortuin der Actiën kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - De dwaasheid van het Fortuin der Actiën kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1720
Techniek Ets/Aquatint
Drager Papier
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 32 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Mooie ets afdruk, professioneel ingelijst met beschermd glas. Mooi ingekleurd. Ets dateert uit 1720 en kent het onderwerp De dwaasheid van het Fortuin der Actiën.
Professioneel ingelijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geertruidenberg, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (68)

Geplaatst door  PaulVerhoef
Lid sinds 2022
0 verkochte items
60 cm
53 cm
39 cm
32 cm