Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Delfts Blauwe dekselpot, dekselvaas kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
Afmetingen38 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht1750 gram
GemerktHandgesigneerd
Delfts Blauwe dekselpot of dekselvaas. Geribbeld en gesierd met traditioneel bloemenmotief.

Aan de onderzijde gemerkt met het getal 508, Delfts en een S.

Geen beschadigingen. Iets van haarscheurtjes aan één zijde van de deksel (zie foto).

Afmetingen: 38 cm hoog en op het breedste gedeelte 20 cm in doorsnede. Voet 12,5 cm in doorsnede.

Gewicht: 1750 gram.

Afkomstig uit een erfenis. Geschatte periode op basis van leeftijd overledene.
Geen beschadigingen. Voor exacte staat zie foto's.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (41)

Geplaatst door  dbWorx
Lid sinds 2020
12 verkochte items
20
38
20

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieSint Odiliënberg,  Nederland
Starttijd9-2-2022 om 19:15
Eindtijd20-2-2022 om 19:35
Biedingen (4)