Niet of onleesbaar gesigneerd - ets orientaals monogram BZ - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - ets orientaals monogram BZ kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Niet of onleesbaar gesigneerd - ets orientaals monogram BZ kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ets orientaals monogram BZ kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ets orientaals monogram BZ kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Varia
Afmetingen 34 x 24.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets op geschept papier, l.o in de druk monogram BZ.
Verzending tussen twee plaatjes, 4,80
zie foto's
Binnen Nederland € 9,15
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (68)

Geplaatst door  Cello1
423 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
24.3 cm
34 cm