Walter Brems - Kleurenets het oog 45/75
Rob Morren - Linosnede, Totem III - Ingelijst
Klaas Gubbels - Kan, fruitschaal met peer (kleinere oplage)
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel'
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64.5 x 79.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Glas is gebroken. Wat verkleuring van papier. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Taarlo, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Taarlo, Nederland |
Starttijd | 27-3-2024 om 11:13 |
Eindtijd | 5-4-2024 om 22:36 |