Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote meerkleurige zeefdruk, lezende vrouw met prachtige tijger - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote meerkleurige zeefdruk, lezende vrouw met prachtige tijger kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote meerkleurige zeefdruk, lezende vrouw met prachtige tijger kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote meerkleurige zeefdruk, lezende vrouw met prachtige tijger kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote meerkleurige zeefdruk, lezende vrouw met prachtige tijger kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote meerkleurige zeefdruk, lezende vrouw met prachtige tijger kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote meerkleurige zeefdruk, lezende vrouw met prachtige tijger kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote meerkleurige zeefdruk, lezende vrouw met prachtige tijger kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote meerkleurige zeefdruk, lezende vrouw met prachtige tijger kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote meerkleurige zeefdruk, lezende vrouw met prachtige tijger kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote meerkleurige zeefdruk, lezende vrouw met prachtige tijger kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Proefdruk
Afmetingen 81 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Prachtige meerkleurige zeefdruk van lezende vrouw ,met  zittende tijger
Mooie warme zonnige kleuren
Op zwaar papier gedrukt
Afmetingen 81x71cm
Maker voor mij onbekend,w.s. proefdruk
Mooie kwaliteit
Conditie goed
Wordt in koker verzonden
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 30,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (65)

Geplaatst door  Kkw
296 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
71 cm
81 cm